У партії Ющенка нема грошей на зарплати для працівників

"Наша Україна" має заборгованість по зарплаті перед співробітниками, також вона не в змозі погасити податкові і орендні платежі.

Партія "Народний союз "Наша Україна" (НС-НУ), очолювана президентом Віктором Ющенко, відправляє в неоплачувані відпустки всіх працівників регіональних виконкомів, включаючи їх керівників.

Центральний комітет НС-НУ розіслав її обласним функціонерам листа, в якому повідомляється про необхідність розпустити керівні органи на 15 днів.

Згідно документу, "Наша Україна" має заборгованість по зарплаті перед співробітниками виконкомів, також вона не в змозі погасити податкові і орендні платежі. Якщо фінансові проблеми не будуть розв'язані до 1 квітня, центральний комітет партії обіцяє "приймати дії в рамках норм чинного законодавства".

В цьому випадку законодавство передбачає оголошення об ліквідації юридичної особи і продаж його майна для розрахунків по боргах. Якщо ж НС-НУ знайде можливість для виплати зарплати, вона може скоротити більшість співробітників виконкомів, зробивши їх існуючими лише на папері.

У будь-якому випадку зв'язок між центральним апаратом і місцевими осередками буде втрачений, що фактично означає припинення існування партії як єдиного організму.

Такий сценарій може бути на руку прихильникам Ющенка, які підтримують об'єднання НС-НУ з партією глави Секретаріату Віктора Балоги. Відповідне питання вже підіймалося на з'їзді "Нашої України" 17 січня. Проте злиття не відбулося головним чином через опір регіональних відділень НС-НУ.

В.о. голови Центрального виконкому НС-НУ Олександр Ропотенко, чий підпис стоїть під згаданим листом, повідомив, що проблеми з фінансуванням партії тривають вже декілька місяців. У свою чергу, заступник глави партії Зиновій Шкутяк сказав, що не в курсі цих проблем.

При цьому минулого тижня прес-служба НС-НУ надіслала відкритий лист до Ющенка з проханням розв'язати проблеми з фінансуванням.

"Вже четвертий місяць співробітникам партії не платять зарплату, а в центральному офісі вимкнули світло і опалювання. У центральному виконавському комітеті немає телефонного зв'язку ", - мовиться в цьому посланні.

Головний редактор сайту НС-НУ Галина Плачинда розповіла, що "поки ніякої відповіді від президента не одержали, але, оскільки лист був відправлений 7 березня, а згідно із законом на відповідь дається місяць, ми продовжуємо сподіватися на відповідну реакцію".

За словами джерела в НС-НУ, перебої з фінансуванням почалися, після того, як на з'їзді 17 січня главою партії був вибраний Віктор Ющенко замість В'ячеслава Кириленко. Останньому вдавалося забезпечувати безперебійне фінансування партії, підтримуючи контакти з представниками крупного бізнесу.

Крім того, на фінансуванні НС-НУ позначилося виключення з Ради партії Миколи Мартиненка, Олександра Третьякова і деяких їх соратників. Нагадаємо, Третьякова пов'язують з главою групи "Приват" Ігорем Коломойським, якого довгий час називали одним з головних спонсорів "Нашої України". 

Читайте також:

Колишній соратник Ющенка створив власну партію

Лідер фракції НУ-НС заявив, що нічим не зобов'язаний Ющенку

Тимошенко пішла на засідання НУ-НС говорити про Огризка

Балога не вірить у дострокові вибори президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: