У патрульній поліції назвали місто-рекордсмен за правопорушеннями

Дата публікації
Перегляди
6984
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У патрульній поліції назвали місто-рекордсмен за правопорушеннями

Фацевич: У Львові та в Одесі, разом узятих, кількість правопорушень менше десь вдесятеро, ніж у Києві / Фото: Facebook/Арсен Аваков

Голова патрульної поліції розповів про специфіку злочинів у трьох містах України.

У Києві в рази більше правопорушників, ніж у Львові та Одесі, заявляє глава патрульної поліції України Олександр Фацевич.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Новое время".

"У Києві правопорушень набагато більше, навіть враховуючи розміри міста. У Львові і в Одесі, разом узятих, кількість правопорушень менша разів в десять, ніж у Києві", - розповів Фацевич.

За його словами, специфіка злочинів також відрізняється по містах.

"У Львові водії люблять їздити, випивши. В Одесі такого менше, але там більше вуличних грабежів. А ось у Львові більше крадіжок, ніж в Одесі. В Києві все це разом і в набагато більших кількостях", - сказав головний патрульний України.

Враховуючи це, керівництво поліції думає про ротації підлеглих, щоб вони могли обмінятися досвідом.

"Хлопцям з інших міст корисно приїхати до Києва на стажування, тут справді багато складної роботи, і на місцях їм потім буде легше. Ну а наших київських поліцейських потрібно відправляти у менші міста - і відпочинуть, і обміняються досвідом", - вважає Фацевич.

Нагадаємо, також глава патрульної поліції розповів, що в українській поліції бувають випадки, коли співробітники беруть "подяку" від правопорушників, однак такі інциденти - поодинокі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6984
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація