Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Працівники ДСНС обстежили приміщення та взяли на аналізи необхідні проби.

Опівдні надзвичайна ситуація сталася в загальноосвітній школі № 15 міста Павлоград Дніпропетровської області. За офіційним повідомленням мерії, там невстановленою особою було розпилено підозрілу речовину.

Газ невідомого походження викликав першіння та кашель у присутніх дорослих і дітей. З огляду на нещодавні загадкові масові отруєння школярів у Черкасах та інших містах, було негайно проведено евакуацію учнів, вчителів та персоналу школи – загалом це близько 680 осіб.

ВідеоУ Черкасах лікарі досі не можуть дізнатись причину отруєння школярів

Потруєні діти повертаються до лікарні. Додому їх відпускали переночувати, але зранку мають повідомити результати контрольних аналізів. Наразі у медиків жодних припущень, чим саме могли отруїтися школярі. В крові досі нічого шкідливого не виявили. Фахівці окрім аналізів, взяли на перевірку зразки одягу.

У Черкасах лікарі досі не можуть дізнатись причину отруєння школярів

"Проведено провітрювання, дегазацію та вологе прибирання приміщень. На місце події прибули пожежно-рятувальні підрозділи, спеціалісти Павлоградського відділу поліції,  газової служби та керівництва міста. Після дегазації приміщень фахівцями Павлоградського міськрайонного відділу лабораторних досліджень здійснений відбір проб повітря для проведення досліджень на наявність фенолу, формальдегіду, аміаку", - повідомляє прес-служба міської ради Павлограда.

Офіційні джерела відзначають вчасні та злагоджені дії директора і педагогів, які забезпечили евакуацію дітей за лічені хвилини. Наразі у школі продовжують працювати фахівці з дегазації та слідчі, котрі встановлюють обставини події.

Залиште свій коментар

Вибір редакції