У Павлограді медсестра напоїла маленьку пацієнтку рідиною для миття підлоги

Дата публікації
Перегляди
9154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Павлограді медсестра напоїла маленьку пацієнтку рідиною для миття підлоги

Фото: ТСН

Дівчинку рятують в обласному медичному закладі у Дніпрі.

У лікарні Павлограда медсестра замість гелю для лікування шлунка дала дитині агресивний засіб для дезінфекції. 13-річну Владу врятувало лиш те, що вона встигла випити небагато, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Мені все пекло – горло, ніс, шлунок", - зізнається дівчинка. Її терміново доправили з лікарні, де вона лікувала розлади травлення, в обласну лікарню з діагнозом внутрішні опіки. Дитина розповіла, що на другий день терапії чергова медсестра під час чергового прийому препаратів переплутала пакетики. "Я ще прочитала, а вона: та пий! Я ж думаю, раптом зміни, я довіряю лікарям. Ну, зробила ковток, а воно почало пекти", - розповіла маленька пацієнтка. Біль був такий, що навіть знеболювальне не допомагало.

Медсестра в лікарні дала дитині випити засіб для миття підлоги замість лікувального гелю

Медсестра в лікарні дала дитині випити засіб для миття підлоги замість лікувального гелю

Коли медсестра догледіла, що саме дала дитині, забігало усе відділення. "Вона так поглянула, що дала, ахнула і каже: мене з роботи проженуть", - каже Владислава. "Це рідина для чистки підлоги", - пояснив завідувач хірургічного відділення обласної дитячої лікарні Олександр Гладкий. Дитину рятували багаторазовим промиванням шлунку, а тепер дають раду з опіками слизової оболонки стравоходу.

У павлоградській лікарні кажуть, що мати дівчинки принесла в одному пакеті і ліки, і дезінфікуючий засіб. Але як медсестра замість ліків напоїла дитину отрутою, там усе одно не розуміють. Припускають, що пакетики схожі, та й вміст обох гелевидний. "Дуже досвідчена, довго працює, дивно. Може, перевтома", - припускають лікарі. Сама медсестра ситуацію коментувати відмовилася. "Мені дуже зле, я лежу, у мене тиск піднявся", - пояснила телефоном Валентина Сиротченко. Вона зараз усунута від роботи, але не звільнена, а її колеги в лікарні закликають не драматизувати подію. "Нема претензій у дитини і у мами. Препарат не токсичний. Стан дитини задовільний", - наголосила в.о. головного лікаря павлоградської міської лікарні №1 Надія Івашечкіна.

Але за інформацією журналістів, мати таки написала заяву, а в поліції відкрили кримінальне провадження, за котрим медсестрі загрожує три роки тюрми. "Неналежне виконання своїх професійних обов’язків", - конкретизувала статтю обвинувачення представник обласної поліції Ганна Старчевська. Результати внутрішньої перевірки в лікарні обіцяють оприлюднити за 10 днів, а в поліції готуються обрати медсестрі запобіжний захід.

Кореспондент ТСН Наталія Грищенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація