У Печерський суд прийшла тітка Тимошенко

Вранці, 31 серпня, продовжились слухання у справі Тимошенко у Печерському суді. До зали суду прийшла тітка екс-прем'єра.

Печерський суд продовжив слухання у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. До зали суду прибула тітка Тимошенко Антоніна Уляхіна.

На даний момент суддя Родіон Кірєєв оголошує матеріали, оформлені в 20-й том справи за результатами судових засідань.

Раніше налічувалося 14 томів матеріалів кримінальної справи проти Тимошенко, переданих до суду у червні 2011 року. За результатами судових засідань з розгляду справи Тимошенко було оформлено ще 4 томи.

31 серпня, згідно з порядком судового засідання, суд має заслухати покази обвинувачуваної. У залі судового засідання знаходяться, зокрема, народні депутати від БЮТ, а також тітка Тимошенко Антоніна Уляхіна.

Тимошенко перед початком засідання заявила, що її лікарю та медсестрі не дозволили провести обстеження і взяти в неї аналізи.

"Мої лікар і сестра включені до комісії Міністерства охорони здоров'я, але їм особисто при мені заборонили провести обстеження та взяти аналіз. Стан мого здоров'я вимагає того, щоб знати мені і моїй родині, як лікуватись", - заявила Тимошенко.

Вона попросила надати можливість її особистому лікарю та медсестрі провести обстеження у конфіденційному порядку.

За словами захисників екс-прем'єра, відповідне клопотання було подано до канцелярії суду. У свою чергу, суддя Родіон Кірєєв повідомив, що відповідь відправлено поштою.

На це сторона захисту обурилась, бо закон не передбачає відповідь на клопотання поштою.

"Суд клопотання має оголосити і поставити на розгляд, дії суду незаконні", - зазначив адвокат Олександр Плахотнюк.

Пізніше він заявив, що йому стало відомо, що 30 серпня суд дозволив медичне обстеження Тимошенко комісією.

"Але з таким клопотанням жодна зі сторін не зверталася. Захист не звертався з клопотанням про створення комісії, ми просили про допуск медичної сестри та особистого лікаря", - сказав адвокат.

Після того суддя перейшов до зачитування 20 тому матеріалів справи.

Нагадаємо, в понеділок, 29 серпня, захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Микола Сірий заявив, що якщо суддя Печерського суду Родіон Кірєєв не задовольнить прохання його підзахисної про допущення до неї особистих лікарів, то захисту не залишиться нічого іншого, як звернутися в міжнародні медичні організації, щоб вони увійшли до складу медкомісії і проконтролювали обстеження державними лікарями.

Читайте також:

Для обстеження Тимошенко можуть запросити міжнародні медорганізації

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: