У пенітенціарній службі спростували інформацію про бунт в'язнів у кіровоградській колонії

У ДПтСУ повідомили, що наразі вже готується спростування

У Державній пенітенціарній службі спростували інформацію щодо бунту ув'язнених у Кіровоградській колонії №6, яку раніше розповів екс-очільник відомства Сергій Старенький, пише УНІАН.

"Це недостовірна інформація, наші прес-офіцери в області будуть писати спростування щодо цієї інформації", - цитує видання прес-службу ДПтСУ.

Нагадаємо, сьогодні, 3 червня,  колишній голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький повідомив, що у Кіровоградській області збунтувались в'язні виправної колонії №6. Він зазначив, що в'язні нападають на співробітників колонії, забирають ключі та ламають всі двері.

"Розкачує ситуацію "Краснодонський", відчуваючи слабість, безпомічність і розгубленість співробітників ДПтСУ. Засуджених з ВК-6 вже готові підтримати ВК-49 та СІЗО Кіровоградської області", - написав він.

При цьому, за його словами, співробітники вже третій день не заходять до колонії через страх за своє життя. "…ситуація вже вийшла з-під контролю. Ще трохи - і необхідно буде втручання зовнішніх сил. Поліції, Нацгвардіі", - написав Старенький.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: