Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці скаржаться на затримки пенсій. ПФУ намагається заспокоїти

Про терміни виплат у ПФУ говорити відмовилися.

Пенсійний фонд України станом на 24 липня не розрахувався на 100% з виплатами пенсій за поточний місяць.

Про це ТСН.ua повідомили читачі з різних областей України.

Водночас в одному з регіональних управлінь ПФУ у коментарі ТСН.ua цю інформацію підтвердили, зазначивши, що недофінансованими залишилися ті, хто отримує пенсії через пошту.

"Проблема дійсно існує. Виплатний період по країні триває від 4 числа місяця і до 20 липня всі пенсії було виплачено. Від 20 липня були повністю профінансовані лише ті, хто отримує пенсію через банківські установи, а ті, хто отримує через пошту – були недофінансовані", — повідомило джерело.

За інформацією джерела, з тих, хто отримує пенсію через пошту, виплати отримали приблизно 20 відсотків пенсіонерів.

Співрозмовник також зазначив, що про подальшу ситуацію з фінансуванням обіцяють повідомити сьогодні після 17 години.

"Ймовірно, подовжать виплатний період, щоб всі змогли отримати виплати, але офіційного повідомлення щодо подовження виплатного періода наразі не надходило", — додали у ПФУ.

Своєю чергою, у прес-службі фонду ТСН.ua повідомили, що знайомі з ситуацією з затримками пенсій та пообіцяли найближчим часом врегулювати ситуацію.

"Із ситуацією знайомі, фінансування наразі продовжується. Говорити про те, що фінансування припинялося ми не можемо. Питання наразі вирішується. Всі ті кошти, які сьогодні надходять до пенсійного фонду України спрямовуються на виплату пенсій", — прокоментували у відомстві.

Водночас навіть про приблизні терміни закінчення виплат за поточний місяць у фонді говорити відмовилися.

"Поки про терміни нічого невідомо. Наразі питання вирішується — це вся інформація, якою ми можемо оперувати", — зазначили у ПФУ.

Нагадаємо, від 1 липня в Україні зріс розмір прожиткового мінімуму для всіх категорій громадян. Завдяки цьому зросли три види пенсій, які прив'язані до прожиткового мінімуму. 

ВідеоПенсії знову перерахують - економічні новини

В уряді пообіцяли вирішити проблему тих пенсіонерів, які мають великий трудовий стаж, але маленьку соціальну допомогу. В Україні хочуть змінити програму "Доступне житло". Швидкісну залізницю до "Борисполя" обіцяють завершити до 1 грудня поточного року. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Пенсії знову перерахують - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції