Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ПФУ назвали середній розмір пенсій в Україні

Пенсіонерам дещо підвищили розмір виплат.

У Пенсійному фонді підрахували середній розмір пенсій українських громадян.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Як повідомили у ПФУ, станом на початок липня 2019 року в Україні нараховується 11,3 мільйонів пенсіонерів. У відомстві зазначають, що розмір середньостатистичної пенсії нині перевищує три тисячі гривень.

Чисельність пенсіонерів та середній розмір їх пенсій станом на 01.07.2019 від #ПенсійнийфондУкраїни

Опубликовано Пенсійний фонд України Понедельник, 15 июля 2019 г.

Нагадаємо, більшість українських пенсіонерів отримують виплати через банки – 64%. Зокрема, клієнтами державних "ПриватБанку" є 50,5% осіб, а "Ощадбанку" - 37,8%. У приватному "Райффайзен Банк Аваль" - 5,3%. 

ВідеоНайменші пенсії в Україні отримують жителі Тернопільщини - економічні новини

А найвищі - жителі Київської області. Повідомили у Пенсійному фонді. За рік середній розмір виплат найбільше виріс у столиці – на 18 відсотків. Найбільше зростання показали також Луганщина, Донеччина, Київщина та Одещина.  Ціни на овочі в Україні припинять своє стрімке зростання наприкінці травня – початку червня. Вже зараз подорожчання моркви та буряку уповільнилось. А от картопля та капуста лише продовжують дорожчати. Експерти стверджують – такі цінові стрибки традиційні для України.  Українські мандрівники витрачають на закордонні послуги у 9 разів більше, ніж іноземці в Україні. За даними Нацбанку, минулого року українці купили туристичних путівок за кордон майже на 8 мільярдів доларів. Ще 3 з половиною мільярди доларів вони витратили за межами країни під час розрахунку карткою.  Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Найменші пенсії в Україні отримують жителі Тернопільщини - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції