В Луганську комуніст через суд відібрав у регіонала посаду мера

За рішенням суду, міськвиборчком має змінити протокол про результати виборів. В результаті кандидат від Компартії, який офіційно вже програв вибори, буде оголошений мером.

Мер Луганська Сергій Кравченко
gorod.lugansk.ua
Мер Луганська Сергій Кравченко
Луганський окружний адмінсуд зобов'язав Луганський міський тервиборчком внести зміни до підсумкового протоколу про результати виборів мера міста.

Виконання цього рішення тервиборчкомом може призвести до оголошення міським головою Луганська кандидата від Компартії Спиридона Кілінкарова, який поступився кандидату від Партії регіонів, діючому меру Сергію Кравченку з різницею всього у 21 голос.

Відповідне рішення суд ухвалив о 3:00 ночі 8 листопада, повідомляє громадянська мережа "Опора".

Суд зобов'язав виправити дані голосування по 3-х виборчих дільницях Луганська (№ 38, 39, 41) через складання уточнених протоколів по зазначеним виборчим дільницям.

Раніше прокуратура міста, яка проводила перевірку результатів волевиявлення на цих дільницях, встановила, що кількість бюлетенів, заповнених за кандидата від КПУ Кілінкарова, перевищує цифру, записану в підсумковому протоколі голосування.

Після перерахунку бюлетенів в присутності працівників прокуратури з'ясувалося, що комуніст Спиридон Кілінкаров отримав на 44 голоси більше, ніж це було раніше зафіксовано в протоколах районної та міської виборчої комісії.

Згідно останнього рішення Луганської міської територіальної виборчої комісії, Кілінкаров відставав від кандидата у мери від Партії регіонів Сергія Кравченка на 21 голос.

Якщо Луганська міська ТВК виконає рішення суду, то перевага в 23 голоси буде вже у Кілінкарова - і Луганській міській ТВК доведеться оголосити мером саме його.

Крім того, як встановили слідчі прокуратури, на вказаних дільницях були не лише сфальсифіковані результати голосування в протоколах, але й порушено пломбування на мішках з бюлетенями та підроблено підписи членів комісій на протоколах.

За цими фактами Жовтневою районною прокуратурою Луганська 3 листопада було порушено кримінальну справу щодо "підробки виборчих документів", зазначає "Опора".

Представники штабу Кілінкарова пов'язують фальсифікації підсумкових документів з тим, що під час підрахунку голосів на цих дільницях у стопку з бюлетенями за кандидата Кравченка члени комісій клали бюлетені за інших кандидатів. Тому підрахунок відбувся з порушеннями та махінаціями.

У ТВК наразі відмовляються коментувати рішення суду і розповідати про свої подальші дії, оскільки комісія ще не отримала сам текст рішення.

Детальніше про вибори мерів читайте тут

Читайте також:

На виборах мера Луганська з відривом у 21 голос переміг регіонал

Гурвіц програв вибори мера Одеси - на вулиці вийшли 4 тисячі людей

Офіційно: Кернес переміг на виборах мера Харкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: