Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У перший день лютого погода зміниться на весняну із ожеледицею на дорогах

У північних областях буде налипання мокрого снігу, а на заході - до 9 градусів тепла.

Найближчої доби погоду в Україні обумовлять активні атмосферні фронти, що переміщуються із Західної Європи. У більшості областей очікується мокрий сніг, дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах України ожеледиця. Вітер південно-східний, південно-західний, північно-західний, 7-12, пориви 15-22 м/с.

Як повідомляє Meteoprog.ua спеціально для ТСН, температура вночі та вдень 4 градуси тепла-2 морозу, на Луганщині вночі до 3-5 морозу, на заході та півдні вночі та вдень 2 градуси морозу-6 тепла, на Закарпатті та півдні Одещини 7-9 тепла.  

У північних областях

Вночі та вдень місцями невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Температура вночі близько 0, вдень 0-4 градуси тепла. Вітер південно-східний, південно-західний, 7-12, вдень пориви 15-22 м/с.

У південних областях

Вночі та вдень дощ, сніг. Температура вночі та вдень 1-6 градусів тепла, на півдні Одещини 7-9 тепла. Вітер південно-східний, північно-західний, південно-західний, 7-12, пориви 15-20 м/с.

У східних областях

Вночі та вдень мокрий сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 2 градуси тепла-1 морозу, вдень 0-4 тепла; на Луганщині вночі 2-5 градусів морозу, вдень близько 0. Вітер південно-східний, 5-12 м/с.

У західних областях

Вночі мокрий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 2 градуса морозу-3 тепла, вдень 1-9 градусів тепла. Вітер південно-західний, західний, 7-12, пориви 15-22 м/с.

У центральних областях

Вночі мокрий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Температура вночі близько 0, вдень 0-2 градуси тепла. Вітер південно-західний, західний, 7-12, пориви 15-22 м/с.

У Києві та області

Вночі та вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Температура вночі та вдень близько 0 градусів. Вітер південно-західний, 7-12, пориви 15-20 м/с.

Залиште свій коментар

Вибір редакції