Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У перший день вступної кампанії абітурієнти зіткнулися з провисанням електронної системи

Однак воно здалося не таким критичним, як у попередні роки.

Вступна кампанія стартувала з 7:00 ранку понеділку, тож абітурієнти тепер можуть створювати електронні кабінети у Єдиній державній базі з питань освіти, через які пізніше подаватимуть заяви до вишів. Однак із сайтом почалися традиційні проблеми вже в перші години його роботи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Єдине, що завантажується – це калькулятор, за допомогою якого цьогоріч випускники мають самотужки вирахувати власний середній бал. Опівдні Міносвіти прозвітувало про тисячу зареєстрованих абітурієнтів, але в Катерини, разом із котрою намагалися внести дані й журналісти, на екрані була та сама картинка. Організатори це пояснюють просто – ажіотажем. "Кабінети ви можете реєструвати до 25 липня. У вас є ще 24 дні на реєстрацію, але спрацьовує правило першого дня – всі хочуть зареєструвати", - пояснила технічний адміністратор ЄДЕБО Оксана Бєлік.

ВідеоВступна кампанія-2018: абітурієнти вже можуть створювати електронні кабінети

В Україні стартувала вступна кампанія. Сьогодні з сьомої ранку абітурієнти можуть створювати електронні кабінети, через які пізніше відбуватиметься подання заяв до вишів. У попередні роки система не витримувала навантаження і лягала в перші ж години роботи.

Вступна кампанія-2018: абітурієнти вже можуть створювати електронні кабінети

Через кілька годин спрацьовує реєстрація і в Каті – спершу система приймає дані ЗНО, потім номер телефона, фотокартку вдається завантажити з другого разу. Власне, після того, як сайт запрацював, саме подання документів зайняло хвилин п’ять максимум. У тренувальному режимі можна спробувати навіть подати заяву до обраного навчального закладу – справжня процедура почнеться опівночі 12 липня.

Як уже повідомлялося, подати можна не більше семи заяв - на чотири спеціальності. Загальні рейтинги будуть 1 серпня. За тиждень після цього зарахують бюджетників і не пізніше, ніж 30 вересня, - контрактників.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Які ВНЗ найпопулярніші серед українських абітурієнтів. Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції