Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Перській затоці з судна зник український моряк. Рідні підозрюють капітана та старшого помічника з РФ

Сестра та дружина українця вважають, що справу намагаються "зам'яти".

Український моряк Олександр Горяєв зник з суховантажу "Вікторія" в Перській затоці.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook благодійна організація "Фонд допомоги морякам "Ассоль".

"8 лютого 2020-го з борту судна "Вікторія" (Cargo ship, Прапор Belize, IMO 9065912) зник Горяєв Олександр Олександрович, 17.04.1987 р.н., громадянин України. Пригода сталася в нейтральних водах Перської затоки на шляху до Ірану", - йдеться у повідомленні.

За словами рідних моряка, про його зникнення представник крюїнговою компанії розповів лише 13 лютого, "тим самим відтягнув час на пошук рідної людини".

Окрім цього сестра і дружина українця запевняють, що після списання капітана та старшого помічника на їхнє місце прийшли громадяни Росії з Ростова-на-Дону, з якими у зниклого були непорозуміння, про що він розповів телефоном 23 січня.

До того ж рідні моряка вважають, що справу про зникнення українця намагаються "зам'яти".

"Відсутність українського моряка колегами виявлена не о 16:30, як було в повідомленні, розісланому сусіднім судам, а набагато раніше. Моряк був присутній на вечері і мав заступити на вахту. Коли колеги прийшли будити його на вахту, в каюті 2-го помічника капітана не виявилося. У капітана і старпома з Росії був мотив не знайти українського моряка - для видимості судно зробило коло в районі ймовірного місця зникнення і попрямувало до найближчого порту. І тільки прийшовши туди, повідомили про те, що з борту зник член екіпажу", - додали у фонді.

За 16 дней с конца января по начало февраля уже в третий раз в Украину приходит жуткая весть об исчезновении с борта...

Опубликовано Благотворительная организация "Фонд помощи морякам "Ассоль"" Пятница, 14 февраля 2020 г.

Нагадаємо, наприкінці січня ще один український моряк зник біля узбережжя Південної Америки. Українець зник з борту на шляху з Еквадору до Панами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції