У підозрі розчленування жінки у Миколаєві затримали її сина

У підозрі розчленування жінки у Миколаєві затримали її сина

Фото: Новости-N

Чоловік шукав в Інтернеті способи позбутись тіла.

У вбивстві літньої жінки, рештки тіла якої знайшли у Миколаєві на початку тижня, підозрюють її сина. Відрубані кінцівки кілька днів тому на сміттєзвалищі знайшли безхатьки, тоді поліція швидко з’ясувала особу потерпілої. У пошуках решти її тіла прочісувати місто почали копи із собаками. Останки знайшли на дні річки Інгул у пластиковій бочці, йдеться в ТСН.12.00.

За підозрою у вбивстві затримали сина старенької. За даними слідства, той у ймовірний день вбивства в Інтернеті цікавився, як позбавитися трупу. Згодом орендував автомобіль і кудись поїхав. За даними трекера в машині слідчі встановили маршрут. На місці однієї із зупинок, біля річки, знайшли його вбиту матір. «На глибині двох метрів була виявлена бочка, в якій ймовірно знаходяться останки вбитої жінки», - каже начальник відділення підводного розмінування ГУ ДСНС в Миколаївській області Дмитро Захаров.

Чоловіку 35 років, він громадянин Росії і до матері приїхав у гості. Чи зізнався у вбивстві, поліція не каже. Нині намагаються з’ясувати мотив. «Було встановлено, що він придбав в різних місцях пластикову діжку, сікатор та ніж. Та напередодні цей громадянин цікавився в Інтернеті, яким чином можна приховати труп. Шляхом відпрацювання пересування орендованого автомобіля, було встановлено його маршрут. В одному з таких місць з води дістала пластикову діжку», - розповідає заступник начальника ГУ-начальник кримінальної поліції ГУНП в Миколаївській області Сергій Сидоренко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація