У підприємців на Майдані всього три вимоги

Мітингувальники заявляють, що вимог всього три: вето - Податковому кодексу, відставка Верховної ради і відставка уряду.

У підприємців на Майдані Незалежності, які мітингують проти Податкового кодексу, є всього три вимоги.

Про це заявив глава Всеукраїнської громадської організації "Союз захисту підприємництва" Сергій Доротич в ефірі одного з телеканалів.

"Їх лише три: вето - Податковому кодексу, відставка Верховної ради і відставка уряду", - уточнив активіст.

За його словами, вимога щодо повернення грошей з офшорних зон прозвучала на мітингу, але не була проголосована.

На думку Доротича, якщо президент все таки підпише Податковий кодекс, це може мати непередбачувані наслідки для суспільства і країни.

ПРЯМУ ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЮ З МІСЦЯ ПОДІЙ ДИВІТЬСЯ ТУТ

"Мені моторошно за таке рішення, оскільки я відчуваю напругу у суспільстві. Я спілкуюся із людьми з різних регіонів України: настрої досить радикальні, і радикальні звучать гасла", - заявив він.

"Ми насилу стримали агресивний підхід учасників акції в четвер, коли підходили до Банкової! Це було дуже важко, тому, що люди знервовані... Ми стримуємо процес, який наростає як гриб. Я боюся, що ми не втримаємо його", - заявив громадський діяч.

Коментуючи заяву прес-секретаря Миколи Азарова, Віталія Лук'яненка, про те, що мітингувальники не прийшли на зустріч із прем'єром, Доротич зауважив, що чіткого запрошення підприємці не отримували.

"Ми боїмося, що будемо втягнуті у переговорний процес, а всі зауваження конструктивні можуть бути невраховані. Ця пересторога і стримує нас від конструктивного діалогу", - заявив він.

"Ми хотіли б бути впевнені, що спочатку буде "заветований" цей закон (Податковий кодекс)", - уточнив активіст.

"Уряд готовий нас слухати, нам кажуть: "Давайте все, всі свої поправки і пропозиції! Ми все врахуємо і виправимось". У нас готові зауваження, але ми не хочемо їх подавати, а хочемо працювати над Податковим кодексом з чистого листа", - заявив Доротич.

Нагадаємо, протести на в центрі столиці тривають з 22 листопада. Частина мітингувальників постійно перебуває на Майдані, але найбільш людні акції протесту відбулися 22, 25 та 29 листопада.

Підприємці вимагають накласти вето на Податковий кодекс, відправити у відставку уряд та провести вибори до Верховної ради у березні 2011 року.

29 листопада мітингувальники висунули додаткові вимоги - вони зажадали скорочення зарплат депутатів та заборони на виведення грошей з України в офшорні зони.

Все про протести проти Податкового кодексу читайте тут.

Читайте також:

Регіонали готові змінити розділ про спрощенців у Податковому кодексі

 В Росії зраділи, що в них не буває Майданів

ПР: на Майдані стоять найманці, яких "бариги" ганяють стусаном під зад

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: