У податковій запевняють, що секретарку афганців били згідно з законодавством

У податковій запевняють, що секретарку афганців били згідно з законодавством

Обшук в офісі афганців / Фото: Прес-служба ВГО "КУПР"

Дії з боку представників організації, а також деяких народних депутатів називають "піар-акціями".

Державна податкова міліція проводила обшук в офісі громадської організації "Ніхто, крім нас" згідно з чинним законодавством, стверджує перший заступник начальника податкової міліції Анатолій Яковінець.

"Всі дії представників податкової міліції відповідають чинному Кримінально-процесуальному кодексу", - сказав він.

За словами представника ДПА, обшук був закінчений протягом 2-х годин. При цьому, чиновник додав, що він проводився в присутності представника "Ніхто, крім нас".

"Обшук був закінчений і тільки після обшуку почалися незрозумілі дії, які ми вчора бачили", - уточнив Яковінець.

За його словами, після обшуку був складений протокол і в протоколі обшуку представник громадської організації "Ніхто, крім нас" не вказав будь-яких зауважень, як і не висловлював їх під час проведення обшуку.

Яковінець також додав, що за даним фактом проводиться прокурорська перевірка і прокуратура дасть свою оцінку, в тому числі і діям народних депутатів.

У свою чергу, перший заступник начальника податкової міліції Василь Коваль також повідомив, що всі кримінально-процесуальні норми в діях податківців були дотримані.

Коваль назвав дії в офісі громадської організації з боку представників цієї організації, а також деяких народних депутатів "піар-акціями".

"Що робити народним депутатам там, де правоохоронний орган проводить кримінально-процесуальні дії? І яким чином цей народний депутат вже визначив, що працівники податкової міліції порушують закон?", - Зазначив чиновник.

Коваль також пояснив, що в Донецькій області було порушено і проводиться розслідування кримінальної справи за фактом ухилення від сплати податків на суму 2,8 млн грн, і в ході розслідування з'ясувалося, що одним із співзасновників цієї кампанії, за якою проводиться розслідування, є голова громадської організації "Ніхто, крім нас" Олександр Ковальов.

За його словами, співробітники податкової міліції не завдавали тілесних ушкоджень і не били секретарку цієї організації, яка на момент обшуку перебувала в офісі.

Як повідомлялося раніше, податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів зранку у четвер, 13 жовтня, проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" у Києві.

Також обшук проводився у помешканні лідера організації Олександра Ковальова.

У прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві повідомили, що співробітники управління податкової міліції проводили обшук на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПА у Донецькій області та постанови Центрального-міського районного суду Макіївки.

Обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ст. 212 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Тим часом ветерани Афганістану, за даними "Спільної справи", пов'язують свавілля правоохоронців виключно зі своєю активною політичною діяльністю. Зокрема, у зв'язку з подіями 20 вересня під Верховною радою, коли вони здійснили штурм парламенту, та підготовкою на 14 жовтня, загальноукраїнського Форуму громадянського суспільства, який мав на меті мобілізувати на активну боротьбу усіх воїнів-афганців і дати новий поштовх політичній активності всього суспільства.

Читате також:

Міліцію на афганців нацькували донецькі податківці

Прокуратура каже, що не заводила справу за обшук у афганців

Податківці "наїхали" на афганців, бо помилилися адресою

Афганці "замурували" в своєму офісі міліціонерів і податківців

Афганці оголошують загальну мобілізацію через обшук у квартирі лідера

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація