Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Податковому комітеті говорять про можливість подовження пільгового періоду розмитнення "євроблях"

Там вважають, що роз'яснювальна робота щодо розмитнення була неуспішною.

У податковому комітеті заявили, що роз'яснювальна робота щодо правил розмитнення авто на єврономерах в Україні провалена, а тому процес йде повільно.

Про це сказала голова підкомітету з питань митної справи комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова під час погоджувальної ради.

"Наразі немає належної роз'яснювальної політики і тому люди не розуміють, хто і як має в'їжджати, які документи  необхідні для розмитнення та інше", - сказала нардеп.

Острікова додала, що якщо не буде проведена належна роз'яснювальна робота і люди не встигнуть розмитнити свої авто у пільговий період, то доведеться ставити питання про його продовження.

Як повідомлялось, в Україні упродовж тижня розмитнили 74 автомобіля на єврономерах. В бюджет при цьому надійшло 4,675 млн гривень.

Нагадаємо, "євробляхери" блокували пункти пропуску до Польщі, Угорщини та Словаччини. Вони домагались скасування нового закону, за яким треба розмитнити машини на єврономерах або ж залишати на кордоні при в'їзді в Україну повну вартість мита як заставу. Від 28 листопада вже всі пункти пропуску на ділянці західного кордону України працюють у штатному режимі.

Відео"Євробляхери" на кордоні: чому обурені українці блокували пункти пропуску на заході країни

Цього тижня власники "євроблях" масово блокували пункти перепуску до Угорщини, Словаччини та Польщі. На Закарпатті, Львівщині і Волині рух на кордонах зупинився. Заручниками блокади стали сотні пересічних українців і іноземці разом із ними. То чого ж добивався обурений натовп? – дізнавалися кореспонденти ТСН.Тиждень.

"Євробляхери" на кордоні: чому обурені українці блокували пункти пропуску на заході країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції