У поліції підрахували кількість учасників віче "Ні капітуляції" на Майдані у Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порядок охороняли 300 поліцейських.

На Майдані незалежності у Києві 6 жовтня на віче "Ні капітуляції" прийшли близько 10 тисяч українців.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Києва.

За порядком слідкувати відправили 300 поліцейських, зокрема співробітників поліції діалогу, та військовослужбовців Національної гвардії України.

"До столичної поліції надійшло кілька заявок про проведення акції на Майдані Незалежності. На цей час там перебуває близько 10 000 осіб. Порушень не зафіксовано", - пишуть в пресслужбі.

Правоохоронці стежать за порядком під час заходів на Майдані Незалежності На службу заступили 300 поліцейських, у тому...

Опубліковано Поліція Києва Неділя, 6 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, у Києві 6 жовтня відбувається віче "Ні капітуляції", яке скликали активісти з "Руху опору". Учасниик протестують проти підписання Україною формули Штайнмаєра у рамках Мінських угод.

Багато хто прийшов з українськими прапорами. Люди принесли плакати з написами: "Ні капітуляції", "Ні амністії", "Слуга виходь, народ прийшов".

Раніше, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 та 2 жовтня у Києві та великих містах відбулися акції протесту. Вони мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра". Детальніше про те, що таке "формула Штайнмаєра" та як на її погодження відреагували в Україні та світі читайте за посиланням.

Відео Депутати Сумської міськради виступили проти погодження "формули Штайнмаєра"

"Ні капітуляції". Таку заяву на позачерговій сесії оприлюднили депутати Сумської міськради. Погодження Україною "формули Штайнмаєра" вважають здачею національних інтересів і початком капітуляції України. Депутатів Верховної Ради закликають заблокувати ухвалення нової редакції закону "Про особливий статус Донбасу".  

Депутати Сумської міськради виступили проти погодження "формули Штайнмаєра"

Залиште свій коментар

Вибір редакції