Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції похвалили українців за законослухняність 9 травня

Цього року випадків порушень було відчутно менше, ніж раніше.

Понад 20 тисяч правоохоронців вийшли на посилене чергування 9 травня. У цей день минулося без масових сутичок, але із десятками порушень закону, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Загалом, за даними поліції, участь у масових акціях узяли майже мільйон українців. Силовики зафіксували кілька випадків хуліганства – здебільшого на Дніпропетровщині. А 33 учасників акцій пам'яті у різних містах принесли із собою заборонену атрибутику, зокрема георгіївські стрічки та символіку Радянського Союзу. Поліцейські змусили прибрати це все та склали протоколи.

ВідеоСвяткування Дня перемоги: поліцейські зафіксували десятки правопорушень по всій Україні

Понад 20 тисяч правоохоронців сьогодні вийшли на посилене чергування - особливо у регіонах, де відбувались багатотисячні акції пам'яті. У них загалом, за даними поліції, узяли участь майже мільйон українців. Силовики зафіксували кілька випадків хуліганства - здебільшого на Дніпропетровщині.  

Святкування Дня перемоги: поліцейські зафіксували десятки правопорушень по всій Україні

Цьогоріч порушень закону зафіксували у рази менше, аніж у попередні роки. "Загалом по державі пройшло понад 1400 масових заходів. Традиційно наймасштабнішими вони були у Києві, Одесі, Дніпрі та Запоріжжі. Цього року ми констатуємо, що громадяни почали краще, у порівнянні із попередніми роками, виконувати вимоги законодавстава", - зауважив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Як повідомлялося раніше, у двох акціях, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відбулись у Києві, взяло участь не менше 4,5 тисяч осіб.

Фотогалерея У Києві розпочались акції до Дня перемоги над нацизмом (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції