Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції пояснили, яку "переатестацію" проходили чотири екс-беркутівці

Атестацію у Києві та області закінчать до кінця місяця.

У Національній поліції пояснили скандал навколо чотирьох екс-беркутівців невірним трактуванням поняття "переатестація". Про це розповів радник голови Нацполіції з комунікацій Денис Казван, передає ТСН.

Як повідомив Казван, мова йшла не про процес переатестації, запущений для очищення лав правоохоронних органів від недобросовісних співробітників, а про щорічний перегляд відповідності посаді та званню.

"Звільнений Терещук (екс-голова міліції Києва - прим.ред.) здійснив ту процедуру", - розповів радник.

7 листопада цих беркутівців, як і всіх інших співробітників міліції перевели у поліцейські, згідно початку дії нового закону. Проте атестаційна комісія все ще на них чекає.

Атестацію у Києві та області, як розповіла речниця Центру рекрутингу в Національній поліції України Олена Дятлова, планують закінчити до кінця січня. тоді ж оприлюднять всі результати.

Як відомо, ГПУ оголосила підозру чотирьом екс-бійцям спецпідрозділу МВС "Беркут", які досі працюють у поліції. ГПУ зазначила, що екс-беркутівці залишилися працювати у лавах правоохоронців, вони ще й пройшли переатестацію, а двоє з них - отримали підвищення. Голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе цю інформацію спростувала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції