Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції, розповіли, де найчастіше орудують грабіжники автомобілів

Поки люди розкладають закупи із супермаркетів, злодії витягають із машини все, що можна.

Правоохоронці визнають, що в Україні зростає кількість крадіжок, а злодії стають дедалі нахабнішими.

Один із недавніх потерпілих - інженер Олексій Дехтяр - розповідає, що у людному місці серед білого дня грабіжники викрали з його машини 8 тисяч гривень, але найнеприємніше те, що чоловік залишився без усіх документів. Про це йдеться в сюжеті ТСН 19.30.

Він зазначив, що лише на 10 хвилин забіг в офіс. Чоловік завжди вважав, що ця стоянка є безпечним місцем: на вулиці постійно ходять співробітники, зусібіч встановлені відеокамери спостереження.

Одна з них якраз відзняла "кіно" про злодіїв: на кадрах видно, як недешева японська машина заїжджає на стоянку, її пасажир - немолодий чоловік у капелюсі - зазирає в усі автомобілі. А ж ось він помічає у темній "Мазді"  великий шкіряний портфель, показує спільникам, що треба діяти. Злодії зволікають, адже поряд  люди. Зрештою спільник стріляє з рогатки та  розбиває вікно. Чоловік у капелюсі хапає сумку.

Водночас у поліції зауважують, що грабіжники часто орудують поблизу супермаркетів. Поки люди розкладають  закупи, витягають із машини все, що можна. Колишній міліціонер, а тепер фахівець із замків та охоронних систем Сергій Пергер рекомендує завжди бути обачним. Особливо радить не "світити" грошима та коштовностями. Злодії на це звертають увагу.

Машина завжди має бути закрита навіть під час руху, оскільки двері можуть спробувати відкрити навіть на світлофорі. Сумку не слід залишати в авто на автозаправці: її працівник навряд чи  побіжить за злодієм, коли побачить крадіжку. Якщо сторонні просять показати дорогу, то заглушіть авто, вийдіть, замкніть усі двері і тоді пояснюйте.  

Відео В Україні кількість крадіжок зростає, а злодії стають все нахабнішими

Залиште свій коментар

Вибір редакції