Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції розповіли про судову тяганину між університетом "Україна" та підприємством

Між ТОВ та університетом тривають судові процеси.

Особи, які 7 серпня намагалися привласнити будівлю Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", мали юридичні підстави на такі дії.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби поліції Києва.

Наразі між ТОВ та університетом тривають судові процеси, однак на цей час нема судових рішень, які б обмежували право власника (ТОВ) на використання будівлі університету.

Зазначається, що  у 2008 році університет отримав у банку кредит. При цьому для забезпечення погашення кредиту надав під заставу будівлю ВНЗ "Україна" загальною площею 3495 кв.м на вулиці Львівській, 23.

Станом на 2017 рік навчальний заклад мав борг. 22 вересня 2017 року банк продав  ТОВ "Ф" вимоги за кредитом університету, а в жовтні  ТОВ "Ф" відступило частину прав вимог до  ТОВ "О". Тобто між вказаними компаніями був укладений договір відступлення прав за іпотечним договором на підставі статті 37 ЗУ "Про іпотеку".

Відтак, відповідно до Державного реєстру майнових прав на нерухоме майно, власником частини будівлі, яку до вчорашнього дня використовував університет, є із 21.11.2017 року ТОВ "О". Відповідні документи вчора надав адвокат власника, який прибув в університет разом із представниками охоронної фірми.

Для встановлення всіх обставин події поліцейські зареєстрували матеріали у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Святошинського управління поліції, поспілкувалися із представниками обох сторін, а відтак після першочергової перевірки буде надана правова оцінка цій події.

Нагадаємо, університет "Україна", який 7 серпня повідомив про рейдерське захоплення приміщень, спростував інформацію поліції про причини конфлікту та заявили про бездіяльність правоохоронців.

7 серпня стало відомо, що близько півсотні невідомих у балаклавах та спортивному одязі приїхали до Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" близько 17:00. 

Президент університету Петро Таланчук припустив, що цей інцидент пов’язаний з їхнім кредитом у банку "Хрещатик", що стосується одного із корпусів університету.

На прес-конференсії щодо інциденту, яка траслювалася на сторінці університету 8 серпня, Таланчук висловив обурення діями поліції, які, на його думку, "покривають ці процеси".

"Поведінка поліції викликала у мене подив. Влада покриває ці процеси. На мою вимогу одразу забрати ключі від двох інших корпусів, щоб ці люди не шастали в університеті, ніяк не відреагували. У одного із "тітушок" ми навіть бачили наркотики і це було зафіксовано на відео. Можливо їх хотіли підкинути в кабінети закладу", — заявив він.

Президент університету також поінформував, що заклад взяв кредит а суму 97 млн гривень для пришвидшення будівництва корпусу. Наразі, за його словами, заклад виплатив понад 150 млн. 

ВідеоРектор одеського медуніверситету намагається оскаржити своє звільнення з посади

Ректора Валерія Запорожана, який 24 роки керував вишем, звільнили. Конфлікт між ним та МОЗ виник після того, як в декларації ректора знайшли садовий будиночок площею майже 600 квадратних метрів в елітному селищі під Києвом. Але ректор справу називає політичною і свою відставку намагається оскаржити в суді.

Ректор одеського медуніверситету намагається оскаржити своє звільнення з посади

Залиште свій коментар

Вибір редакції