Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції заперечують заяву Амосової про обшук в університеті Богомольця

В університеті наразі не коментують ситуацію навколо зміни керівництва.

Київська поліція заперечує інформацію про проведення слідчих дій у приміщеннях Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Про це ТСН.ua повідомили в поліції Шевченківського району Києва. 

Ректор університету Катерина Амосова, про звільнення якої сьогодні повідомили в МОЗ, написала на своїй сторінці в Facebook, що "поліція зламала двері і провела десантування наступного "в.о." під виглядом "слідчих дій" у форматі "огляду" всіх кабінетів адмінбудівлі".

В університеті наразі не коментують ситуацію навколо зміни керівництва. Також сама Катерина Амосова не коментує рішення МОЗ про її повторне звільнення.

На допомогу топ-менеджеру університету і його підлеглим – обшук. Як можна працювати «в.о. ректора», маючи в...

Опубліковано Катериною Амосовою Вівторок, 2 жовтня 2018 р.

У МОЗ сьогодні повідомили, що 1 жовтня 2018 року через невиконання Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби вдруге розірвали контракт із нею. Це сталося після того, як міністерство поновило екс-керівницю закладу на посаді ректора НМУ на виконання рішення суду від 20 вересня.

Публічні суперечки між МОЗ і Амосовою почалися ще у лютому. Тоді через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. Амосова називала відсторонення незаконним, а згодом суд поновив її на посаді.

МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця – Амосову повторно відсторонили. 30 березня комісія МОЗу визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою. Згодом її звільнили з посади ректора за невиконання умов контракту.

ВідеоСтуденти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

200 гривень, щоб "закрити" двійку. "Скласти" модуль, тобто іспит, - від тисячі. А ще в обігу "натура" - елітний алкоголь та екзотичні фрукти. Про такі розцінки в одному з найвідоміших українських вишів розказали його студенти. І це - не просто розцінки, а, мовляв, ціла корупційна система в медичному університеті імені Богомольця.

Студенти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

Залиште свій коментар

Вибір редакції