Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції заявили, що лише 14% електронних браслетів придатні до використання

Понад 800 злочинців цього року лишилися без засобу контролю через їх нестачу.

З усіх електронних браслетів, які наразі перебувають у розпорядженні Нацполіції, працює лише 14%, пише УНН з посиланням на Департаменті зв'язку і телекомунікацій відомства.

"Наразі підрозділи Національної поліції України мають 476 електронних засобів контролю, з яких лише стан 67 є технічно справним", - кажуть у поліції.

Та зазначають, що усі наявні 67 браслетів вже надягнуто на засуджених. Тоді як протягом десяти місяців поточного року було видано 1375 постанов судів про застосування електронного засобу контролю, але не виконано 818 з них саме через нестачу необхідного обладнання.

Нагадаємо, не так давно Олександр Аваков виклав на власній сторінці світлину з ногою в електронному браслеті. Його вдягнули за рішенням суду після обшуків у межах розслідування щодо рюкзаків, які відомство закупило наприкінці 2014-того року. Проте Національне антикорупційне бюро не змогло одразу виконати рішення суду про запобіжний захід для Авакова, оскільки в Міністерстві внутрішніх справ на той час не було вільних електронних браслетів

ВідеоРозенблата впіймали на брехні та вдягли електронний браслет

Залиште свій коментар

Вибір редакції