Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції збройний напад на дорожній пункт під Одесою назвали "розбірками активістів"

Постраждали щонайменше двоє осіб.

Збройний напад на дорожній пункт контролю за вагою вантажівок під Одесою є "розбірками активістів".

Про це повідомив радник очільника поліції Одещини Руслан Форостяк.

"Виглядає поки це так - одна группа активістів напала на іншу, влаштувала вже звичну в наші дні розборку "активістів", завдавши шкоду майну та, можливо, здоров'ю. Є свідчення, що застосовувалась травматична зброя та біти як з боку нападників, так і з боку тих активістів, що там паслись працювали", – написав він у Facebook.

Представник поліції додав, що станом на момент написання допису не було підтвердження, що хтось із учасників конфлікту отримав вогнепальні поранення.

Пізніше Форостяк дописав, що травми отримали двоє учасників конфлікту: в одного закрита черепно-мозкова трамва, в іншого – рвана рана потилиці.

По подіям на КП "Дачне" Поки немає підтвердження що хтось з людей отримав вогнепальні поранення Крім того, на цю...

Опубліковано Русланом Форостяком Вівторок, 16 квітня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що у ніч проти 17 квітня в Одеській області стався збройний напад на комплекс контролю за вагою вантажівок, що рухаються трасами регіону. За наявною інформацією, жертвами нападу невідомих стали співробітники "Укртрансбезпеки" і представники ГО "Український транспортний союз".

Зі слів лідера громадської організації "Україна – це ми" Віталія Голодка, інцидент стався біля села Дачне на київській трасі поряд із постом поліції. Нападу передувало раптове знеструмлення контрольного пункту. Після цього з боку села з’явилися кілька десятків людей у масках із пістолетами і дубинками в руках. Вони стріляли в інспекторів і громадських активістів, потім били поранених, які лежали. Також нападники трощили автомобілі, припарковані біля комплексу. Зі слів очевидців, швидки забрали з місця події кількох людей, в яких були, зокрема, й вогнепальні поранення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції