У перинатальному центрі Івано-Франківська померла друга жінка з коронавірусом

У перинатальному центрі Івано-Франківська померла друга жінка з коронавірусом

Фото: Associated Press

У перинатальному центрі також померла породілля, стан її новонародженої дитини стабільний.

У перинатальному центрі в Івано-Франківська померла 60-річна жінка, якій проводили планову операцію: посмертно у неї підтвердили коронавірусну інфекцію. Це вже друга смерть від хвороби у центрі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Про смерть 60-річної жінки, яка сталася 30 березня, стало відомо лише сьогодні. У перинатальному вона на була на гінекологічній операції. Мала багато хронічних захворювань. Не виключено, саме через них і померла, кажуть медики. Коронавірус у неї виявили вже після смерті.

Про другу смерть 36-річної породіллі стало відомо одразу. Вона теж мала супутні захворювання. У жінки стрімко розвинулася пневмонія, кажуть лікарі. Швидкий тест спочатку був негативний. Коронавірус діагностували вже після смерті.

Спочатку медики говорили: жінка повернулася з Польщі, а от зараз уточнили: там була не вона, а її чоловік. Коли потрапила до лікарні про це не розповіла, а от рідні породіллі переконані, що коронавірус вона підхопила вже у лікарні. Її, мовляв, навіть не провідували, а спілкувалися лише телефоном. "Якщо результати на коронавірус підтвердяться, то 100% вона заразилася там, у лікарні. Більше варіантів я не розглядаю",, - каже сестра померлої Оксана Стасевич.

У двох жінок у перинатальному центрі посмертно діагностували коронавірус

У двох жінок у перинатальному центрі посмертно діагностували коронавірус

У новонародженої дочки померлої також взяли аналізи на вірус. Результатів досі немає.

Щодо інших пацієнтів, які могли з ними контактувати, то наразі медики говорять про одну жінку. Відомо, що четверо працівників перинатального центру мають підтверджений діагноз коронавірусу. Керівник медзакладу запевняє, що із хворими пацієнтками вони не контактували.

"Двоє з них перебували на той час, коли захворіли, один на курсах, один у відпустці. Двоє других ізольовані від роботи", - каже генеральний директор обласного перинатального центру Юрій Павлушинський.

Тож закривати на карантин перинатальний центр, як хотіли спочатку, вже не планують. Адже там, каже його керівник, є умови на випадок госпіталізації пацієнток із коронавірусом.

Загалом на Прикарпатті є п'ять смертей: у всіх людей підтверджений діагноз коронавірусу.

Кореспондентка ТСН Алла Пасс.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація