Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У полоненого Росією українського моряка не загоюється поранення руки

Його лікують уколами вітамінів.

В українського моряка Василя Сороки, якого росіяни поранили і захопили в полон неподалік Керченської протоки, не загоюється рука, а російські медики - не надають йому належної допомоги, йдеться у ТСН.16:45.

Про це заявив адвокат полоненого українця. За його словами, набряк із пораненої руки Сороки не спадає, а функції кількох пальців не відновлюються. Лікують його російські медики лише уколами вітамінів.

Днями Сороку мають обстежити в цивільному медичному закладі в Москві. Російські військові обстріляли українські судна неподалік Керченської протоки та захопили в полон 24 моряків наприкінці листопада. Бранців перевезли до Москви і влаштували судилище. Апеляцію на арешт 20 українцям уже відхилили, 4 - ще чекають на засідання. За ґратами вони залишатимуться щонайменше до кінця квітня. 

Відео Захоплений у полон український моряк Василь Сорока страждає від сильних болів

Моряк, якого росіяни поранили і захопили в полон неподалік Керченської протоки, відчуває регулярні болі, а від російських медиків отримує лише вітаміни. Про це заявив адвокат полоненого українця. За його словами, набряк з пораненої руки Сороки не спадає, а функції кількох пальців не відновлюють.

Захоплений у полон український моряк Василь Сорока страждає від сильних болів

Тим часом у Кропивницькому демобілізовані бійці залізли на найвищу будівлю міста, щоби вивісити на ній 12-метровий банер зі словами підтримки українцям, що опинились у полоні росіян. Серед військовополонених українців нині четверо кропивничан. У московській в'язниці - двоє моряків, захоплених росіянами в листопаді минулого року під час нападу в Керченській протоці. Це командир судна "Бердянськ" Роман Мокряк та старший моряк Андрій Артеменко. А в Макіївській колонії - вже п'ятий рік тримають двох бійців-спецпризначенців - Сергія Глондаря та Олександра Корінькова. Їх захопили в полон під час виходу з Дебальцевого. 

Відео У Кропивницькому демобілізовані бійці вивісили 12-метровий плакат на підтримку моряків

Серед військовополонених українців нині четверо кропивничан. У московській в'язниці двоє моряків, захоплених росіянами в листопаді минулого року під час нападу в Керченській протоці. Це командир судна "Бердянськ" Роман Мокряк та старший моряк Андрій Артеменко. А в Макіївській колонії вже 5 рік тримають двох бійців-спецпризначенців - Сергія Глондаря та Олександра Корінькова. Їх захопили в полон під час виходу з Дебальцевого. 

У Кропивницькому демобілізовані бійці вивісили 12-метровий плакат на підтримку моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції