Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі нагородили українця, який врятував 4 людей у масовій ДТП

Місцева влада хоче надати родині чоловіка польське громадянство.

Місцева рада західно-поморського воєводства Польщі відзначила українського водія за допомогу під час масштабної аварії. Андрій Сировацький допомагав витягати людей із задимлених автівок, йдеться в ТСН.12.00.

Голова уряду воєводства, у якому відбулася аварія, особисто вручає Андрію Сироватському диплом за мужність. «Я дякую, що можу познайомитися з такою людиною, як ви. Не тільки з сильною, але й з добросердечною», - заявив Ольгерд Геблевіч.

9 червня водій вантажівки поблизу Щецина не встиг загальмувати і протаранив сім авто. Від удару деякі машини загорілися. Український водій саме проїжджав повз і не роздумуючи, дістав вогнегасник зі своєї автівки і почав гасити полум’я. Коли той спорожнів, кинувся рятувати людей із задимлених автівок. «Я побачив, як хтось із задимленої машини поклав руку на скло. Я не міг відчинити двері. Тоді розбив вікно і витягнув жінку. Потім була ще одна жінка, що заплуталася у паску безпеки. Інший водій автівки витягнув чоловіка, але того врятувати не вдалося», - пригадує Андрій.

Усього Андрію вдалося врятувати двох жінок і двох дітей. Тоді в аварію потрапили шістнадцятеро людей і шестеро з них загинули. Дружина і донька рятівника розповідають, він досі картає себе за те, що не зміг урятувати всіх.

ВідеоУ Польщі нагородили українського водія, який врятував людей під час масової ДТП

Місцева рада польського воєводства нагородила водія-українця, що врятував людей з автівок, що палали. Сім'я Андрія Сироватського отримала в подарунок тижневу подорож до польського курорту. 9 червня водій вантажівки поблизу Щецина не встиг загальмувати і вдарив сім авто. Від удару деякі машини загорілися. Шестеро людей загинули, десятеро вижили.  

У Польщі нагородили українського водія, який врятував людей під час масової ДТП

«Він хороша людина, добре ставиться до дітей і до мене. Він - найважливіша людина в моєму житті. Андрій не вагається, коли йдеться про життя людей», - розповідає дружина Андрія.  

Крім димплому, голова західно-поморського воєводства подарував сім’ї Сироватських тижневу путівку на курорт до польського Колобжега, а ще пообіцяв поклопотати перед президентом Польщі про надання родині польського громадянства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції