У Польщі радять Україні терміново провести реформи

У Польщі ввжають, що Україні необхідно провести 3 форми в енергетичному секторі, пенсійній сфері та щодо державних підприємств, які значно поліпшать стан української економіки та покращать становище простих українців.

Польський економіст Лєшек Бальцерович рекомендує Україні зосередиться на трьох основних реформах: в енергетичному секторі, пенсійній сфері та щодо державних підприємств, які слід приватизувати.

За словами Бальцеровича, необхідно почати з енергетики, де зараз відбувається зниження цін і державних субсидій в результаті величезних втрат сировини і матеріалів.

"В енергетичному секторі, пенсійній сфері та щодо державних підприємств, які слід приватизувати", -  сказав Бальцерович.

Експерт вважає, що почати необхідно з реформи у сфері енергетики: "Ціни занижуються, у зв'язку з цим діють субсидії і триває величезне розтринькування газу, електроенергії та вугілля".

За словами Бальцеровича, єдина успішна реформа державних підприємств - це приватизація, будь-який інший спосіб - це казки про "добрий соціалізм".

Також Бальцерович наголосив, що ці три реформи в значній мірі поліпшать стан української економіки і тим самим покращать становище простих українців.

Польський економіст підкреслив, що нова влада України ще не приступили до реформ.

Нагадаємо, 3 липня Парламентський форум Спільноти демократій, що проходив в Польщі, ухвалив окрему резолюцію щодо ситуації в Україні, наголосивши на свободі висловлювань та мирних зібрань, незалежності судової гілки влади.

"Українська влада закликається підтримувати демократичні принципи і верховенство права з особливим наголосом на свободу висловлювань і мирних зібрань в Україні", - наголосив Тарасюк.

Крім того, за його словами, Парламентський форум Спільноти демократій закликає коаліцію більшості й уряд не підривати незалежність судової гілки влади.

Читайте також:

Україну закликали дотримуватися свободи слова та зібрань

Європа не зрозуміла судової реформи України

Мінпраці пропонує підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: