У Польщі розповіли, скільки українців працювали в країні нелегально

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше нелегалів в Польщі саме українців.

Протягом 2019 року польські правоохоронці під час перевірок легальності перебування іноземців виявили 13,3 тис. громадян України, працевлаштованих із порушенням закону.

Про це 8 лютого пише "Укрінформ".

Зазначається, що польські прикордонники провели майже 4,1 тис. перевірок легальності працевлаштування іноземців. За їх результатами виявилося, що з порушенням законодавства Польщі працювали понад 14,7 тис. осіб.

Найбільшу частку нелегалів становили українці.  Окрім того, серед нелегалів виявилися 476 грузинів, 326 молдован та 243 білоруси.

Як повідомлялося раніше, українці стали частіше їздити за кордон. Торік паспортний контроль було пройдено 75 мільйонів разів, що на чотири мільйони більше, ніж у 2018 року. 

В ДПСУ зазначають, що сухопутний кордон з країнами Євросоюзу перетнуло близько 30,5 мільйона громадян України. Цей показник виріс на пів мільйона порівняно з 2018 роком. Крім того, один з найбільших показників з перетинання державного кордону України дали міжнародні аеропорти. Так, літаками подорожували понад 15 мільйонів осіб, що на 3,5 мільйона більше, ніж у 2018.

Відео У польському місті Лодзь зарізали 24-річного українця, який приїхав на заробітки

Молодик винаймав квартиру із 42-річним співвітчизником. За словами сусідів, спершу чули галас, а потім зойк жінки - дівчини жертви. Саме вона й викликала поліцію. На кухні правоохоронці знайшли тіло з кількома ножовими пораненнями.  

У польському місті Лодзь зарізали 24-річного українця, який приїхав на заробітки

Залиште свій коментар

Вибір редакції