У Польщі в 2011 році вже працевлаштувались 154 тисячі українців

Найбільше для українців зареєстровано заявок на роботу у сільському господарстві (понад 60% усіх заявок) і в будівництві (менш як 20%).

Польські роботодавці у першій половині 2011 року працевлаштували 154 тисячі громадян України. Такі дані озвучило Міністерство праці і соціальної політики Польщі.

Зазначається, що це на 35% більше показників перших шести місяців 2010 року.

Найбільше для українців зареєстровано заявок на роботу у сільському господарстві (понад 60% усіх заявок) і в будівництві (менш як 20%).

Близько 80% заявок оформлено на роботу терміном від трьох до шести місяців, і більш як половину заявок зареєстрували роботодавці зі столичного Мазовецького воєводства.

Найбільше заявок зареєстровано для українців віком від 26 до 40 років (45%) і від 40 до 65 років (понад 30%). Ще близько 20% заявок зареєстровано для громадян України не старше від 26 років. 45% заявок зареєстровано для жінок.

Всього для іноземців, які можуть працювати в Польщі за спрощеною системою, роботодавці за півроку зареєстрували 164 тис. заявок, зокрема 6,5 тисяч для громадян Молдови, близько 2 тисяч для білорусів, 1 тисячу для грузин і близько 500 - для росіян.

З кінця липня Мінпраці Польщі посиливло відповідальність роботодавців за працевлаштування іноземців у рамках діючої з липня 2007 року спрощеної системи, яка дозволяє роботу у країні до шести місяців протягом року.

З початку дії цієї системи польські роботодавці зареєстрували для українців майже 0,5 мільйона заявок на роботу, зокрема близько 170 тисяч минулого року.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що після початку боргової кризи у Європі трудові мігранти перестали повертатися в Україну

Читайте також:

Україна лідирує за кількістю мігрантів до Росії та Польщі

Найбільше грошей українські заробітчани переказують з Росії

Польща виселяє українських заробітчан і приймає іноземних нелегалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: