Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віце-спікера сейму викрили на брехні про смерті поляків через непрофесійних медиків з України

Міністерство здоров'я Польщі не звинувачує українців у смерті пацієнтів.

Міністерство здоров'я Польщі не знає жодного випадку смерті пацієнта в результаті роботи українських медиків в країні, повідомили у прес-службі відомства.

Раніше віце-спікер Сейму Польщі Станіслав Тишкавін (член "Кукіз'15") висловив думку, що через працевлаштування начебто менш кваліфікованих медичних працівників з України в польських лікарнях помирає більше людей, пише Oko.press.

"У лікарнях дефіцит персоналу, тому набирають працівників з України, з часто низьким рівнем кваліфікації. Ось через це люди вмирають", - заявив віце-спікер Польщі Станіслав Тишкавін у ефірі польського телеканалу TVN24.

Посольство України почало вимагати вибачень від чиновника за "ксенофобську та примітивну спробу перекласти вину на іноземців".

"Польські лікарні не наймають медсестер з України нижчої кваліфікації, ніж потрібно. Медсестри з-за кордону, які нині працюють в польських закладах охорони здоров'я, мають право на роботу, що означає наявність необхідної кваліфікації для опіки – на одному рівні з польським медичним персоналом", - пояснили в міністерстві.

Від початку 2018 року в Польщі працювали 82 медсестри і 8 акушерок з України, повідомили у польській Раді медсестер і акушерок.

Отримати роботу в медичних закладах Польщі за фахом медсестри та інших медичних спеціальностей можливо після отримання офіційного дозволу на таку професію, що у випадку з українцями передбачає підтвердження кваліфікації і нострифікацію диплому про вищу освіту.

Раніше посольство від імені всіх громадян України, які працюють в Польщі, вимагало попросити вибачення від віце-спікера Станіслава Тишкавіна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції