У Польщі впевнені, що Тимошенко не посадять

На думку експертів, порушення проти Тимошенко справи швидше за все має на меті унеможливити їй старт у парламентських виборах.

 Українська влада навряд чи планує арештувати найпопулярнішого лідера опозиції Юлію Тимошенко, вважають аналітики Центру Східних досліджень (OSW, Варшава).

"Виглядає малоправдоподібним, аби Юлію Тимошенко арештували", - зазначено у аналізі, що підготував Центр.

На думку експертів, порушення проти Тимошенко кримінальної справи швидше за все має на меті унеможливити їй старт у парламентських виборах.

"Незалежно від того наскільки правдиві висунуті звинувачення, ці дії мають характер переслідування опозиції, а її ціллю, видається, є унеможливлення Тимошенко та головним діячам її партії участі в наступних парламентських виборах", - зазначають польські аналітики.

Вони нагадали, що українське законодавство забороняє брати участь у виборах засудженим.

У той же час, аналітики відмовилися надавати оцінку обґрунтованості висунутих проти Тимошенко звинувачень.

Нагадаємо, Тимошенко нещодавно було пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

Обвинуваченій у нецільовому використанні 180 млн і 200 млн євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом, та іншим збиткам державі - оголошено про закінчення досудового слідства та надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

На черговий допит до Генпрокуратури Тимошенко має прибути 5 січня о 12.00.

Читайте також:

Тимошенко знову викликали на допит

Тимошенко обіцяє швидко перечитати "свою кримінальну справу"

Тимошенко передала привіт Януковичу з Генпрокуратури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: