У Польщі українців експлуатують у трудових таборах

У польських Карловіцакх правоохоронці викрили "трудовий табір", де в жахливих умовах утримувалися 58 українців і тайців.

Польська преса стверджує, що в Польщі і в наш час існують трудові табори. Подібний "заклад" нещодавно було викрито у Карловіцах.

Як пише видання "Dziennik", 58 українців і тайців працювали в фірмі, що займалась вирощування квіткових саджанців. Робочий день тривав кільканадцять годин, сім днів на тиждень. Працівники жили в жахливих умовах - для ночівлі їм була облаштована частина службових і складських приміщень покинутого елеватору. Паспорти в них відібрав директор фірми.

А під Любліном в нелюдських умовах жила і працювала група філіппінок. За щоденну працю по кільканадцять годин без вихідних вони отримували 450-700 злотих (1200 – 1900 гривень) на місяць. Іноземці, які працюють в одній з фірм польського містечка Щецін, за декілька годинний робочий день взагалі отримують усього 100 злотих (приблизно 280 гривень) на місяць.

В Польщі проблемами нелегальної праці вже два роки займається національна інспекція праці. Проте її інспектори часто скаржаться, що з організацією нелегальної праці в Польщі часто пов'язана мафія, а з нею боротися важко. Під час деяких перевірок інспектори просто бояться за своє життя і здоров'я.

Читайте також:

Криза погнала українців в Антарктиду на заробітки

Борги із зарплат в Україні перевищують 1,5 мільярда

Кількість безробітних в Україні скоротилася майже вдвічі

Середня зарплата в Києві впала на 40%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: