У Полтаві найвищий флагшток із прапором встановили на місці колишнього пам'ятника Леніну

У Полтаві найвищий флагшток із прапором встановили на місці колишнього пам'ятника Леніну

У Полтаві на День Державного Прапора підняли найбільший український прапор в області розмірами 8 на 12 метрів. Прапор було піднято на найвищому флагштоку регіону заввишки 50 метрів, встановленому у рамках програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Про це повідомляється на сайті Полтавської ОДА.

"Символічно, що прапор встановлений у сквері пам'яті Героїв України, на місці колишнього пам'ятника Леніну. Ми не тільки встановили флагшток, а й реконструювали сквер. Основа прапора має вигляд козацького хреста з синьо-жовтим підсвічуванням вночі", - зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

У ритуалі Почесної варти взяли участь курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Урочисту церемонію завершив виступ вертолітної ланки 18 окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського, яка пролетіла над сквером пам'яті Героїв України.

За словами Олега Синєгубова, відкритий сьогодні флагшток стане центром майбутнього Меморіалу захисникам незалежності України.

"Саме тут, у сквері пам’яті Героїв України, поряд з найбільшим прапором, ми плануємо спорудити Меморіал захисникам незалежності України. Це наше спільне рішення та бачення разом із ветеранами війни, їхніми батьками та рідними", - сказав голова ОДА.

За його словами, наразі вже ведеться обговорення умов і порядку проведення конкурсу з установки Меморіалу.

Наступна публікація