У Полтаві нетверезий виборець з’їв власний бюлетень

Після відмови членів комісії допомогти чоловікові проголосувати, він вирішив закусити власним бюлетенем.

У Полтаві на дільниці №15 (виборчий округ № 146) нетверезий чоловік попросив членів дільничної комісії заповнити за нього виборчий бюлетень.

Виборець мотивував прохання тим, що нетверезий і боїться "не туди поставити галочку". Члени комісії йому відмовили, посилаючись на законодавство.

Чоловік сам зайшов в кабінку, де і зробив відмітку в бюлетені. Але з кабіни пішов не до урни, а на вихід з дільниці. Члени комісії його зупинили і попросили опустити бюлетень в урну.

У відповідь нетверезий виборець їх облаяв і засунув бюлетень собі в рот. В результаті переговорів членам комісії вдалося умовити п'яного виборця віддати їм бюлетень, який той вже майже зжував.

Комісія склала акт про псування бюлетеня. Коли чоловік вийшов за межі виборчої дільниці, його затримали міліціонери і склали протокол про адміністративне порушення за хуліганство і появу в громадському місці в нетверезому стані.

Нагадаємо, станом на 11:00 в Україні проголосувало 16,5% виборців. Поки вища явка спостерігається на сході та півдні країни. Найнижча явка – на заході.

Читайте також:

БЮТ і ПР обмінялися звинуваченнями у провокація та порушеннях на дільницях

Станом на 11:00 в Україні проголосувало 16,5% виборців

На дільниці на Прикарпатті знайдено мертвим представника Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: