У Полтаві нові господарі руйнують притулок, де жили 70 собак: тварин нікуди подіти

У Полтаві нові господарі руйнують притулок, де жили 70 собак: тварин нікуди подіти

У Полтаві нові господарі руйнують притулок, де жили 70 собак: тварин нікуди подіти

facebook.com/UAnimals.official

На проблему з притулком відреагував також Олег Ляшко.

У центрі Полтави на вулиці Небесної сотні, 60 виселяють притулок, в якому жінка утримувала 70 собак. Молодики почали його зносити, тому що тепер територія належить їм, тож тварини невдовзі будуть змушені залишитися на вулиці. 

Відео з руйнування притулку оприлюднили на сторінці UAnimals. 

Територію з будинком та притулком для собак ще весною 2020 року продали на прилюдних торгах. Жінка втратила нерухоме майно через несплату кредиту. 

Однак питання, щодо подальшого розміщення 70 собак, залишається невирішеним. У понеділок, 3 серпня, молодики почали зносити притулок і просто випускати тварин на вулицю. Зрештою із ними узгодили, що тварини тимчасово можуть перебувати тут.

"Наразі вирішується питання з перевезення тварин на нову локацію. Проблема полягає в тому, що у Полтаві для 70 тварин на разі немає облаштованого простору", - пишуть в UAnimals.

 На інцидент відреагував також лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Він розмістив відео зі знищенням притулку та закликав місцеву владу відреагувати. 

“Свавілля в Полтаві. Собак вигнали з притулку. Вимагаю реакції місцевої влади!”, – написав Ляшко.

Водночас активісти UAnimals звернулися до секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти із проханнями втрутитися у ситуацію і врятувати тварин.

Свавілля в Полтаві. Собак вигнали з притулку. Вимагаю реакції місцевої влади!

Опубліковано Олегом Ляшком Понеділок, 3 серпня 2020 р.

По ситуації в Полтаві В попередніх стрімах розповіли про притулок, який виселяють через несплату кредиту і подальший...

Опубліковано UAnimals Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Нагадаємо, у Херсоні собака врятував свою 26-річну господарку від грабіжника. Зловмисник підбіг зненацька до жінки, яка вигулювала собаку на вулиці, та намагався зірвати з плеча сумку, коли накинувся на грабіжника.

Наступна публікація