Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Полтаві повалили останній залишок корпусу оборонного заводу "Знамя"

До частини корпусу робітники прикріпили троси і техніка потягнула його в бік.

У Полтаві сьогодні, 13 січня, демонтували залишок заводу «Знамя».

До частини корпусу робітники прикріпили троси і техніка потягнула його в бік, повідомляє місцеве видання «Полтавщина».

Зазначається, що скелет із бетону і металу розсипався на очах. Від 8-ї години ранку поліція перекрила дорогу по вулиці Європейській на відрізку біля проведення демонтажних робіт.

У повідомленні також йдеться про те, що влітку минулого року невідома бригада почала демонтувати покинутий корпус заводу «Знамя». Це була друга спроба повністю розібрати будівлю. Робітники розповідали, що демонтують до кінця листопада, однак процес затягнувся. Будівлю розбирали вручну інструментами і за допомогою автокрана. Мешканці будинків на Європейській, 134 та 136 скаржились на те, що демонтаж корпусу колишнього заводу руйнує їхні будинки.

Нагадаємо, раніше в Українському інституті нацпам'яті відзвітували про підсумки декомунізації. За словами голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича, декомунізація в Україні виконана на 90%. Про це також свідчать дані, отримані в ході соціальних досліджень, повідомляє прес-служба УІНП. 

Згідно з першими офіційними підсумками перейменувань та демонтажу, загалом у публічному просторі України з'явилось 52 480 нових назв: 51493 вулиці та 987 населених пунктів. Також, за цей час демонтували 2389 пам'ятників, з яких 1320 "ленінів". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції