Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Полтаві соцмережі вибухнули обуреннями через фото рідкого супу, яким годують пацієнтів у лікарні

У Полтаві соцмережі вибухнули обуреннями через фото рідкого супу, яким годують пацієнтів у лікарні

Влада про ситуацію з харчуванням у закладі знає.

Мешканка Полтави, яка лікується у першій клінічній лікарні, показала суп, яким годують пацієнтів закладу. 

Фото опублікувала у соцмережі її подруга.

У тарілці є два шматочки картоплі, видно трохи крупи, а також моркви та цибулі. "Ідеально збалансовано, щоб всі процеси в організмі хворих працювали нормально. Точне співвідношення білків, жирів, вуглеводів", - підписала фото Олена Запорожан. 

У коментарях під дописами думки людей розділилися. Більшість з них обурюється таким станом харчування, хтось публікує фото сніданку з лікарні сусідньої Польщі, а хтось пропонує так "годувати депутатів".

Місцеве видання "Полтавщина" поцікавилося в директорки департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавського міськвиконкому Вікторії Лози, чому суп такий рідкий. Вона нічого дивного не помітила, бо, за її словами, на добу на харчування пацієнта з міського бюджету передбачено шість-сім гривень, на дитину - 11. Вона також заявила, що департамент охорони здоров’я планує "збільшити фінансування на 2021 рік".

За її словами, деякі заклади замовляють кейтерингові послуги, а в деяких хворих годують самостійно.

Як повідомлялося, у місті Вараш Рівненської області, біля якого розташована Рівненська АЕС, 497 медичних працівників єдиного у Вараській територіальній громаді медичного закладу через відсутність фінансування не отримали заробітних плат, деякі уже почали звільнятися з роботи. 

Відео Підвищення зарплат медикам: кому саме та на на скільки збільшать фінансування

Просто зараз з нами на прямому зв'язку голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький. На засіданні Кабміну підтримали рішення про підвищення заробітної плати лікарям. Кому підвищать, на скільки та коли чекати на підвищення зарплати медикам – дізнаємось просто зараз.  

Підвищення зарплат медикам: кому саме та на на скільки збільшать фінансування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції