Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Полтаві в супермаркеті поліцейський реанімував чоловіка, в якого раптово зупинилося серце

Медики зазначили, що заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні.

У Полтаві в Шевченківському районі капітан поліції Дмитро Кунерт урятував 32-річного покупця супермаркету, в якого несподівано зупинилося серце.

Поліцейський повертався зі служби додому, зайшов за покупками. На касі почув гучний звук, озирнувся - на підлозі лежав чоловік без свідомості. Дмитро Кунерт підбіг оглянути чоловіка - ознак життя не було. Тож поліцейський розпочав надання першої домедичної допомоги. Про це повідомляє управління поліції охорони в Полтавській області.

Офіцер поліції перевернув чоловіка на бiк, розтиснув щелепу i, звiльнивши дихальнi шляхи, розпочав серцево-легеневу реанімацію. Одночасно працівники закладу викликали "швидку допомогу". Невдовзі серце непритомного почало свою роботу, дихання вирівнялося і він поступово почав приходити до тями. 

"Стресова для оточуючих ситуація змусила мене діяти швидко, оскільки від цього залежало життя людини. До того ж нас цього навчали", - сказав Дмитро Кунерт.

Потерпілого "швидка" забрала до лікарні для надання фахової допомоги. Медики зазначили, що заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні.

Раніше в Сумах поліція завдяки пильним сусідам врятувала бабусю, яку привалило сміттям у власній квартирі.

Відео Патрульний ліг до лікарні з пневмонією після того, як врятував з річки 17-річну дівчину

Врятував життя самогубці і зліг з пневмонією. У Луганській області шпиталізували поліцейського, який у Лисичанську витягнув 17-річну дівчину із крижаної води. Коп разом із колегою були на патрулюванні. До них підійшов юнак і сказав, що посварився із дівчиною, і вона хоче зістрибнути із мосту. Поліцейські кинулись у крижану воду.  

Патрульний ліг до лікарні з пневмонією після того, як врятував з річки 17-річну дівчину

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції