У Полтавській області 7-річна дівчинка втекла від п'яної матері за 10 км від дому (фото)

Дівчинка пішла до тітки, яка мешкає за 10 кілометрів від її села.

У Полтавській області 7-річна дитина через образу на матір втекла за 10 кілометрів від домівки. Дівчинку знайшов на узбіччі дороги один із місцевих депутатів, який і повідомив про інцидент поліцію.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.

За словами самої дівчинки, вона наважилася втекти з дому через образу на матір. У результаті дитина пішла до тітки, яка мешкає у Миргороді, що за 10 кілометрів від її села.

Як повідомила ювенальна поліцейська Миргородського райвідділу поліції Яна Захода, матір навіть не шукала доньку. А коли до неї приїхали поліцейські, то була такою п’яною, що навіть не змогла пояснити обставини зникнення дитини. 

Наразі поліцейські збирають матеріали за фактом ухилення матері від виховання дитини та забезпечення їй належних умов утримання. Відповідну інформацію надано до служби у справах дітей. До ухвалення правового рішення щодо матері, дівчинку довірили доглядати тітці.

Нагадаємо, на Харківщині двоє братиків 8 і 9 років сиділи зачинені вдома без дорослих цілу добу. Їхня матір у цей час була в Києві, мовляв, у справах. Недоглянутих дітей, які пішли бавитися на вулицю, зустріли перехожі.

Раніше у Києві п’яна мати загубила малолітню дочку. Одинадцятирічну дівчинку поліція знайшла у знайомої її матері в іншому районі столиці. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація