У Полтавській області виявили "південноафриканський" штам коронавірусу

У Полтавській області виявили "південноафриканський" штам коронавірусу

Фото: Associated Press

Вже від літа МОЗ зможе визначати штами коронавірусу самостійно.

В Україні циркуляцію "британського" штаму коронавірусу виявили вже в 21 регіоні. Збільшення кількості хворих на коронавірус в Україні останнім часом пов'язаний саме з мутованим COVID-19.

Про це заявив генеральний директор ЦГЗ Роман Родина під час пресконференції.

За його словами, нині в Україні зафіксували 250 випадків зараження мутованим так званим "британським" коронавірусом. Також виявлено у Полтавській області один випадок "південноафриканського" штаму. 

Директор ЦГЗ уточнив, що для виявлення мутацій поки що держава надсилає зразки за кордон до лабораторій ВООЗ. Україна ж планує запустити секвенатор для визначення різних штамів коронавірусу вже цього літа.

"Ми виявляємо штами шляхом направлення зразків, понад 200 щомісяця, на секвенування в лабораторії ВООЗ. Крім того, співпрацюємо з організаціями з України, які проводять секвенування. Влітку плануємо на базі ЦГЗ запустити секвенатор і проводити такий аналіз",- заявив він.

До слова, раніше голова МОЗ Максим Степанов заявляв, що в Україні у двох областях лабораторно підтвердили "південноафриканський" штам коронавірусу. Про які саме регіони йшлося, Степанов не повідомив, але заявив, що"британський" штам виявили в усіх регіонах.

Нагадаємо, у НАН заявили, що в Україні протягом лютого зафіксували 211 випадків зараження так званим британським штамом коронавірусу. Найбільше випадків британського штаму виявили в Закарпатській області - 61.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: через британський штам інфекційні відділення переповнені

Новини України: через британський штам інфекційні відділення переповнені

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація