Перейти до змісту
У Полтавській області зафіксували перший випадок коронавірусу

В Полтавській області, у місті Кременчук, зафіксували перший випадок інфікування новою коронавірусною інфекцією у 75-річної жінки, яка не була за кордоном.

В Полтавській області, у місті Кременчук, зафіксували перший випадок інфікування новою коронавірусною інфекцією.

Про це заявив мер Кременчука Віталій Малецький Facebook.

Зазначається, що 75-річна жінка має попередній діагноз пневмонія. Останнім часом за кордоном вона не перебувала. Фахівці встановлюють коло осіб, з якими контактувала жінка.

За словами міського голови, зараження COVID-19 показав експрестест. Для підтвердження результатів аналізи жінки передали до референс-лабораторії в Києві.

Як повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, в області було вісім підозр на коронавірус: п'ять - у місті Кременчук, по одному – в Полтаві, Хоролі, Лубнах.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео На Буковині ще два села закрили на карантин через заражених на коронавірус

Лужани та Великий Кучурів закрили на карантин, там виявили одразу восьмеро хворих на коронавірус. Обидва населені пункти неподалік села Колінківці, де зафіксовано перший спалах коронавірусу. В'їзд та виїзд вже обмежили до п'яти сіл області. Загалом на Буковині 47 випадків коронавірусу. Більше про коронавірус в Україні 

На Буковині ще два села закрили на карантин через заражених на коронавірус

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин