У понеділок розпочнеться евакуація українців з Лівії

В морському порту Тріполі 4 квітня буде проходити посадка на український корабель "Костянтин Ольшанський". Серед бажаючих залишити Лівію 73 українця.

У понеділок 4 квітня з 10.00 в морському порту Тріполі у Лівії буде проходити посадка на український корабель "Костянтин Ольшанський".

Про це в ефірі одного з українських телеканалів на прохання МЗС, повідомив у своїй програмі ведучий Савік Шустер.

"У понеділок 4 квітня з 10.00 в морському порту Тріполі буде проходити посадка на український корабель "Костянтин Ольшанський". Місце збору готель Radisson Gordon Blue, біля пасажирського терміналу. Міністерство іноземних справ просить всіх громадян України скористатись можливістю евакуації з Лівії", - зачитав повідомлення Шустер.

За словами заступника голови Адміністрації президента Андрія Гончарука, на сьогоднішній день Лівію готові залишити 73 українця.

"Наших людей знаходиться там (у Лівії. – Ред.), за різними оцінками 800-900. За моєю інформацією, яку я отримав від нашого посла в Лівії, зголосилося 73 українця (залишити Лівію – Ред.) на сьогодні. Ще є група іноземних громадян, приблизно 40 людей", - додав він.

Він також зауважив, що можливості десантного корабля "Костянтин Ольшанський", який 29 березня прибув до берегів Лівію, дуже високі.

"Тільки в штатному режимі він може вивозити 640 людей. Тобто 640 – це число так званих спальних місць на ньому, а зрозуміло, що при надзвичайних ситуаціях він може взяти значно більше. Тому наше завдання – максимально привернути увагу громадян. Тому що, якщо події в Лівії будуть загострені, то хто його знає, чи буде ще така можливість для того, щоб евакуювати наших громадян", - сказав Гончарук.

Також він зазначив, що "в досить стислий термін "Костянтин Ольшанський" був споряджений та відправлений до Лівії.

Все про події у Лівії читайте тут.

Читайте також:

ЦРУ розпочало власну операцію в Лівії

Лівійські повстанці пішли у організований наступ

У США закінчуються гроші на війну у Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: