Перейти до змісту
У популярній мережі гіпермаркетів пояснили появу в продажу щоденників із картою України без Криму

У Metro запевняють, що зняли скандальний товар з продажу ще місяць тому.

В українській мережі гіпермаркетів Metro заявили, що скандальний щоденник із картою України без Криму, придбаний чоловіком у Києві 11 серпня, до магазину принесла "третя особа".

Про це повідомили у пресслужбі "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".

"Згідно з попередніми результатами внутрішнього розслідування, що проводиться наразі службою безпеки компанії, встановлено, що цей щоденник був принесений до ТЦ Metro ззовні третьою особою та виставлений на полицю до інших щоденників цього виробника. Через 30 хвилин після цього клієнт придбав цей щоденник", - йдеться у заяві.

Як пояснили у компанії, це стало можливим через те, що всі щоденники цієї серії продаються у магазинах Metro за одним артикульним номером.

Також у компанії зазначили, що шкільний щоденник, на обкладинці якого було зображено карту України без Криму, було вилучено з продажів всіх ТЦ Metro 15 липня – одразу після того, як надійшло перше повідомлення стосовно товару від клієнта.

"Згідно з офіційною інформацією компанії "Папірус", що є виробником та постачальником цього товару, з моменту виявлення цих щоденників, а саме близько місяця тому, виробництво їх припинено і поставок у жоден ТЦ METRO не відбувалося", - резюмували у "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".

ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ КОМПАНІЇ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА» ЩОДО ІНЦИДЕНТУ ЗІ ШКІЛЬНИМ ЩОДЕННИКОМ 11 серпня 2019 року...

Опубликовано METRO Cash & Carry Ukraine Понедельник, 12 августа 2019 г.

Нагадаємо, раніше у Києві в мережі гіпермаркетів Metro виявили щоденники для школярів із картою без анексованого півострова Крим. За словами чоловіка, який звернув увагу на щоденники, скандальний товар не вперше з'являється на полицях магазину.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин