Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Порошенка для реклами використали фото священика без згоди останнього

Священик до розміщення агітаційного плакату жодним чином не причетний, стверджують в єпархії.

На Тернопільщині розмістили агітаційну рекламу за президента Петра Порошенка, в якій використали фото священика Української греко-католицької церкви без його відома.

Про це у четвер, 17 січня, пише "Українська правда" з посиланням на Бучацьку єпархію УГКЦ та користувачів соцмереж.

Згідно із повідомленням у Facebook, у місті Монастириська Тернопільської області на стіні будинку вивісили білборд із зображенням отця єпархії Ігоря Джиджори, на якому він нібито "підтримує патріота президента" і вітає співвітчизників із наданням українській церкві томосу.

Опубликовано Андреем Манчуком Среда, 16 января 2019 г.

Бучацька єпархія УГКЦ проінформувала, що таке фото з'явилося в соціальних мережах 12 січня, а отець Джиджора до розміщення плакату жодним чином не причетний.

"Даний священнослужитель не давав жодного дозволу на використання його фото на рекламному щиті політичного змісту і його зображення на щиті було розміщене навіть без його відома", - наголошують в єпархії.

Там зазначили, що священик, щойно дізнався про таке, негайно звернувся до органів місцевої влади, і цього ж дня рекламний щит був демонтований.

В єпархії повідомили, що існує спеціальна інструкція про поведінку священнослужителів УГКЦ під час політичних виборчих кампаній. У ній всім священнослужителям церкви категорично забороняється брати участь у політичній агітації.

Більше того, єпископи УГКЦ проголосили період "усильної молитви за чесні та справедливі вибори 2019 року".

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Яким чином кандидати у президенти намагаються повернути до себе прихільність виборців, зокрема, п'ють каву на АЗС серед звичайних людей читайте за посиланням.

ВідеоПередвиборча агітація: рекламні щити нардепа Олександра Шевченка спричинили скандал

Хитрі тлумачення, публічні образи і навіть тиск правоохоронних органів. Усе це спричинили рекламні щити нардепа Олександра Шевченка. Днями вони з'явились у кількох областях. При цьому, прибічники Петра Порошенка побачили в тексті натяк на чинного президента і здійняли галас у соцмережах. 

Передвиборча агітація: рекламні щити нардепа Олександра Шевченка спричинили скандал

Залиште свій коментар

Вибір редакції