Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Порошенка пояснили, як перетворять Україну на неприступну фортецю для агресора

Фінансування буде державним.

В Україні збудують близько 300 опорних пунктів, які будуть передбачати відповідні фортифікаційні споруди і заходи.

Про це повідомив перший заступник глави адміністрації президента України Віталій Ковальчук.

За його словами, процес мирного врегулювання, який був початий в Мінську, не означає, що сьогодні зменшилася або зникла загроза. Таким чином, як заявив Ковальчук, українська влада повинна докласти всіх зусиль для підвищення обороноздатності країни.

"З вересня почалося будівництво понад 200 фортифікаційних споруд. Зараз очевидно, що необхідне їхнє оновлення і посилення. Передбачено спорудження близько 300 опорних пунктів, які будуть передбачати відповідні фортифікаційні споруди і заходи", - пояснив він.

Ковальчук також додав, що на цей процес передбачено державне фінансування.

При цьому перший заступник глави адміністрації президента України зазначив, що зведення передбачатиме глибокоешелоновану лінію, яка передбачає декілька оборонних ліній. "Всі ці заходи повинні бути проведені у стислі терміни. На сьогодні розпочалася відповідна робота з реалізації цих заходів. Вона буде відбуватися під контролем Міноборони, за участю Мінрегіонрозвитку і місцевих адміністрацій", - додав він.

Також влада розробила програму зміцнення складних ділянок держкордону в Одеській, Херсонській та інших областях.

Нагадаємо, найманець з Киргизстану розповів, що на Донбасі місцеві терористи майже розбіглися, а з позиції зайняла російська регулярна армія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції