У Порошенка вимагають запровадити ефірні санкції для відео та аудіо продукції з РФ

Ініціаторами виступили українськи артисти та співаки

В Інтернеті триває збір підписів під петицією, яка вимагає від президента запровадити ефірні санкції - заборонити усі російські фільми, програми, кліпи, пісні та будь-яку іншу відео- та аудіопродукцію, вироблену в сусідній федерації, йдеться в ТСН.12.00.

Ініціаторами виступили українськи артисти та співаки, які упевнені усі російські медіапродукти приховують у собі пропаганду "руського миру", спотворюють історію або виправдовують злочини авторитарного радянського режиму.

Крім того, продаж на території України дисків із російськими фільмами та музикою - лише збагачує Росію.

Якщо петицію підпишуть 25 тисяч українців, її має розглянути Петро Порошенко. Він і вирішуватиме, зокрема, чи будуть українські телеканали та радіостанції транслювати щонебудь російське.

В Інтернеті триває збір підписів під петицією, яка вимагає від Президента ввести ефірні санкції

Заборонити усі російські фільми, програми, кліпи, пісні та будь-яку іншу відео та аудіо продукцію, вироблену в сусідній федерації. Ініціаторами виступили українськи артисти та співаки, які упевнені, усі російські медіа-продукти приховують у собі пропаганду "руського миру", спотворюють історію або виправдовують злочини авторитарного радянського режиму. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: