У порту Миколаєва заявили про невинність корабля ЧФ в інциденті з буксиром

У порту звинуватили в інциденті лоцмана, який при проводці російського корабля не зумів скоординувати його швидкість і кормового буксира.

У Миколаївському порту заявили, що в аварії буксира "Бузький", що сталася у вівторок, 4 травня, в районі акваторії Чорноморського суднобудівного заводу, винен лоцман державного підприємства Дельта-лоцман.

Капітан Миколаївського морського торговельного порту Сергій Рябчиков заявив, що винуватцем аварії став лоцман, який при проводці "Ямалу" не зумів скоординувати швидкість корабля і кормового буксира, що слідував позаду і заводив корму судна при русі.

Капітан буксира "Бузький" по гучному зв'язку кричав лоцману про те, що його заливає водою, проте лоцман не реагував на ці слова. У порту заявили, що на великій швидкості буксир спочатку занурився носом у воду і, втративши стійкість, почав перевертатися.

У результаті буксир залишився все-таки на плаву, але перекинувся догори дном. Троє членів екіпаж залишили судно. "Це груба помилка лоцмана. Провини командира російського десантного корабля в інциденті немає", - заявив Рябчиков.

У свою чергу капітан великого десантного корабля Чорноморського флоту Росії Ямал, під час заходу якого в місто Миколаїв стався інцидент з буксиром, запропонував журналістам звертатися за коментарями до лоцманам. "Всі питання до лоцманам", - сказав капітан Ямалу Олександр Кононенко.

У той же час представник управління МНС заявив, що аварія сталася через помилку екіпажу буксира, на борту якого знаходилися дві людини. "Хтось неправильно зрозумів команду. Замість гальма дав газ, буксир у результаті перекинувся догори", - сказав він.

Як повідомлялося, у вівторок під час заходу до Миколаєва великий десантний корабель Чорноморського флоту Росії "Ямал" перевернув український буксир "Бузький". НП сталася вранці на фарватері Дніпро-Бузького лиману. Під час буксирування "Ямал" розвинув дуже високу швидкість, у результаті чого пришвартований позаду буксир перекинувся.

Незважаючи на інцидент, вже вдень "Ямал" пришвартувався борт до борту з великим десантним кораблем ВМФ України Костянтином Ольшанським.

Читайте також:

Корабель ЧФ РФ перекинув український буксир

Російські десантні кораблі прибули в українські порти

Мєдвєдєв наказав створити в Севастополі "людські умови" для свого флоту

Янукович підписав угоду про продовження перебування ЧФ Росії в Криму

ВідеоУ порту Миколаєва заявили про невинність корабля ЧФ в інциденті з буксиром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: