Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У порту Одеси серед бананів з Еквадору знайшли кокаїн на 50 млн доларів

Вантаж призначався для Європи, однак буде знищений в Україні.

Рекордна партія кокаїну перехоплена в морському порту Одеси. На борту корабля в контейнері з еквадорськими бананами було 257 кілограмів наркотику, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чверть тонни кокаїну лежить просто посеред одеської вулиці, поруч на варті стоять двоє озброєних бійців, а весь найближчий квартал оточений. Очільник обласного управління СБУ Олександр Довженко запевняє, що це рекордна партія наркотику. "Зараз ми спеціально його виставили, щоб це було видно, що означають ці фотографії. Це є позначкою багатьох наркосиндикатів, які свідчать про те, що це чистий кокаїн", - коментує він.

Відео Рекордних 257 кілограмів кокаїну знайшли в порту Одещини

257 кілограмів наркотику транспортували у контейнері з бананами. Вартість вантажу на чорному ринку - 51 мільйон доларів. Корабель з кокаїном - з Еквадору, після Одеси мав прямувати до Європи. Операцію проводили спільно прикордонники, СБУ, Нацполіція та митники. Майже весь конфіскований вантаж обіцяють знищити.  

Рекордних 257 кілограмів кокаїну знайшли в порту Одещини

Пакунки із кокаїном закинули просто у контейнер з еквадорськими бананами – не ховали, навіть нічим не прикривали. Мовою наркоділків це зветься постачання від дверей до дверей. "Швидко закинули, перекинули інформацію, в якому контейнері, і швидко достали – або в морі, або в порту", - каже заступник начальника Південного регіонального управління Держприкордонслужби України Юрій Зюзько.

Фотогалерея Під Києвом у коробках із роликами знайшли п’ять кілограмів кокаїну на 8 млн гривень (6 фото)

Про цю партію кокаїну правоохоронці знали, бо отримали інформацію від міжнародних інформаторів. Головне було – не схибити й вчасно перехопити вантаж, бо корабель із зіллям мав прямувати далі до Європи. Це далеко не перша партія кокаїну, яку ховають саме в еквадорських бананах. У січні в Латвії знайшли 2200 брикетів із наркотиками, а в листопаді велика партія зілля помилково потрапила в польські крамниці. Рік тому наркодилери переплутали коробки і вислали 140 кілограмів кокаїну поміж бананів у магазини Берліна.

Як повідомлялося, найбільшу банду наркоторговців за всю історію незалежної України викрито цими днями силовиками. Спецоперацію провели спільно слідчі прокуратури та СБУ. До організації, створеної п’ять років тому, входили понад тисячу українців і громадян інших держав, зокрема Росії. Покупці оплачували товар криптовалютою, а отримані кошти наркоторговці інвестували у нерухомість та бізнес за кордоном. 

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Доступність наркотиків, індекс гріха, Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції