Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У пошуках кращого життя. До яких країн українці найчастіше їздили на заробітки

Заробітчани переважно обирають сусідню державу.

Протягом минулого року українці найчастіше їздили на заробітки до Польщі. Також багато українців поїхали в Чехію та Німеччину.

Про це йдеться в "Сніданку з 1+1".

Торік за кордоном українці найчастіше шукали роботу у Польщі, Чехії, Німеччині, Словаччині та Угорщині. Три чверті закордонних вакансій припало на Польщу. А кожна третя – на Чехію.

Найчастіше  шукали різноробів, пекарів та водіїв. Зарплата заробітчан складала від 18 до 40 тисяч гривень. До найпопулярніших країн, куди їхали працювати українці минулого року, увійшов також Ізраїль. Там працівникам платили більше – в середньому 55 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше у Мінсоцполітики розповіли, скільки українських заробітчан працює за кордоном. За підрахунками міністерства, за 9 місяців минулого року українські заробітчани переказали додому 8 млрд доларів. 

Відео З грошима і приємними враженнями: як українським заробітчанам не стати жертвою шахраїв

Від 7 до 9 мільйонів на рік - саме стільки українців їздять за кордон на заробітки. Більшості щастить - вони отримують хороші умови праці та достойну зарплатню. А деякі стають жертвами шахраїв. Недобросовісні агенції з працевлаштування обіцяють золоті гори, а насправді на заробітчанина чекають погані умови проживання та низькооплачувана робота. 

З грошима і приємними враженнями: як українським заробітчанам не стати жертвою шахраїв

Залиште свій коментар

Вибір редакції